Intranet: 
FRESENIUS MEDICAL CARE Česká republika spol. s r.o.

Domů  >  Pro pacienty  >  Dialyzační střediska

EnglishDeutschPyсcкий

Dialyzační střediska



NázevUliceMěsto PSČTelefon / FaxDetail
Dialyzační středisko Benešov
benesov@fresenius.cz
Máchova 400 Benešov 256 01 Tel: 317 756 402
Fax: 317 729 556
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Hlinsko
hlinsko@fresenius.cz
Husova 19 Hlinsko 539 01 Tel: 461 002 461
Fax: 461 002 459
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Chomutov
chomutov@fresenius.cz
Kochova 1185 Chomutov 430 12 Tel: 474 447 920
Fax: 474 447 208
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Chrudim
chrudim@fresenius.cz
Areál nemocnice
Václavská 570
Chrudim 537 01 Tel: 469 653 473
Fax: 469 653 470
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Kadaň
kadan@fresenius.cz
Golovinova 1559 Kadaň 432 01 Tel: 471 003 011
Fax: 471 003 020
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Karlovy Vary
karlovyvary@fresenius.cz
Zbrojnická 688/22, areál Karlovarské krajské nemocnice, a.s., budova H Karlovy Vary 360 09 Tel: 353 223 281
Fax: 353 972 310
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Kladno
kladno@fresenius.cz
Vančurova 1548 Kladno 272 59 Tel: 313 030 820, nefrologická ambulance 313 030 830
Fax: 313 030 822
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Kolín
kolin@fresenius.cz
Žižkova 146 Kolín III 280 20 Tel: 321 756 292
Fax: 321 720 871
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Louny
louny@fresenius.cz
Areál nemocnice
Rybalkova 1400
Louny 440 01 Tel: 415 620 329
Fax: 415 620 364
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Mariánské Lázně
marianky@fresenius.cz
Tepelská 137 Mariánské Lázně 353 01 Tel: 354 622 604, nefrologická ambulance 354 595 659
Fax: 354 623 295
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Mělník
melnik@fresenius.cz
Pražská 528/29 Mělník 276 00 Tel: +420 315 639 384
Fax: +420 315 639 390
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Most
most@fresenius.cz
Areál nemocnice
J. E. Purkyně 270
Most 434 64 Tel: 476 173 471
Fax: 476 172 623
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Pardubice I.
pardubice@fresenius.cz
Kyjevská 44 Pardubice 532 03 Tel: 466 014 304
Fax: 466 650 295
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Pardubice II.
pardubice2@fresenius.cz
Poliklinika
Masarykovo nám. 2667
Pardubice 532 02 Tel: 466 512 078
Fax: 466 501 608
Zobrazit detail střediska
Dialyzační středisko Plzeň
plzen@fresenius.cz
Alej Svobody 29 Plzeň 323 00 Tel: +420 377 534 105
Fax:  +420 377 534 106
Zobrazit detail střediska
[1] 2